Return to site

Kokias bakterijas rinktumėtės valymo įrenginiams?

Bio Enzimai Kanalizacijai ir visų tipų valymo įrenginiams

· Bio,Prekės

Bijoti ieškoti nereikia, pasakė vienas seklys, kuris buvo pasistatęs naują namą kažkur Lietuvos viduryje. Namai buvo erdvūs ir šiuolaikiški, todėl ir nuotekų valymo įrenginiai buvo biologiniai, naudojantys biologinį dumblą, kuris kainuoja nemažai. Todėl turėdamas gan nemažas išlaidas biologinių valymo įrenginių priežiūrai, žmogus pradėjo ieškoti kitų alternatyvų dumblui.

Biologinių priemonių paieškos

Norėdamas rasti alternatyvą, biologinių bakterijų ieškantis lietuvis nusprendė pradėti nuo prekybos centrų. Apvažiavęs beveik visus prekybos centrus jis pastebėjo, kad juose yra siūlomos vos kelių rūšių biologinės priemonės, tai gobleris ir mikribec. Jei teisingai seklys pamena gamintojo šalį, abi linijos yra gamintos Lenkijoje. Gamintojo šalis dar nieko nesako apie pačią prekę, bakterijas kanalizacijai, todėl nuspręsta išbandyti jas abi.

Taip pat skaitykite:

Rezultatai nustebino

Paskaitęs instrukcijas dėl kiekio panaudojimui, tiek ir įsigijo. Pradžioje nusprendė panaudoti vieną, vėliau ir kitą. Rezultatas nustebino, kaip sakė seklys vėliau. Teko ieškoti kitų prekių ir kitų pardavimo vietų. Pasiektas rezultatas nors ir buvo, jis neverta tų investicijų, kad tuo būtų galima džiaugtis. Todėl paieškos buvo pratęstos. Aplankyti kiti prekybos centrai, tokie kaip Moki-Veži, Ermitažas, Senukai, PROMO, galū gale. Ir ką, visi jie prekiauja tomis pačiomis bakterijomis, tik, gal, tiek šiek pigiau. Tai seklio nepaguodė, todėl jis nusprendė pakeisti kitą paieškos erdvę. Paieškas pratęsė internetu.

Pagalbininkas - internetas

Po eilinių bandymų, nusivylęs seklys sėdo prie kompiuterio ir įsijungė internetą. Nors ankščiau jis buvo susidaręs nuomonę, kad bakterijų valymo įrenginiams nėra daug Lietuvoje, internete jis rado jų ženkliai daugiau. Žinoma, ten rado ir tuos pačius lenkiškus miltelius, bet svarbiausia, rado didesnį pasirinkimą. Į akiratį, iškart pateko siūlomos priemonės keistu pavadinimu - Bio Enzimai kanalizacijai ir valymo įrenginiams. Seklys nusprendė apsilankyti šių prekių puslapyje, kuris buvo pavadinimu Buksvarus.lt. Skamba patraukliai, bet prekės tokios, kurių aš ieškau. Seklys nusprendė pasiskambinti nurodytu numeriu.

Pokalbis su pardavėjais

Pokalbis telefonu visada duoda naudos. Galima paklausti ir sulaukti daug atsakymų. Todėl seklys uždavė pagrindinį klausimą: "ar tos Jūsų biologinės bakterijos Bio Enzim EXTRA biologiniams valymo įrenginiams tinka?". Atsakymas buvo teigiamas, tada buvo užduotas ir kitas klausimas, ar priemonė nepakenks įrenginiuose naudojamam dumblui. Kadangi bakterijos yra 100 procentų natūrlaios ir koncentruotos, jos nekelia grėsmės jokiems biologiniams procesams kanalizacijoje ir valymo įrenginiuose.

Informacija apie Bio Ezymus

Kaip nekeista, pardavėjas neskubėjo raginti pirkti sakydamas, kad liko paskutinė pakuotė. Pradžioje, pardavėjas smulkiai klausinėjo apie tai, kokiam tikslui seklys ieško priemonių. Ir tik sužinėjęs, kad norima sumažinti priežiūros kaštus, nes reikia pirkti brangų dumblą, Buksvarus.lt pardavėjas pasiūlė ir konkrečią priemonę. Tai buvo Bio Enzimai EXTRA, kurių kiekis buvo 1 kg ir 300 gramų. Pardavėjas patikino, kad tai yra pati efektyviausia biologinė priemonė, kurią jie gali pasiūlyti šiai dienai. Informacija, kuri apibūdino bakterijų veiksmingumą sugundė seklį pabandyti. Biologinės bakterijos valymo įrenginiams naikina kvapą, šalina kamščius, atstato nuotekų pralaidumą, kelis kart pagreitina teršalų skaidymą, palengvina valymo įrenginių valymo procesus, užkerta kelią drenažo užsikimšimams ir taip apsaugo nuo teršalų patekimą į gruntą. Ką gi, pagalvojo seklys ir nusprendė išbandyti.

Pirkiniu liko patenkintas

Kadangi seklys, jau iš anksto žinojo kokią problemą spręs, o Buksvarus.lt, klausinėdamas surado dar kelias, nuotekų paviršiuje pradėjo darytis pluta. Todėl nuspręsta koncentruotis ties tuom ir stebėti, kaip veikia tikrai išgirta priemonė. Bio Enzimai buvo sudozuoti taip kaip patarė Buksvarus.lt pardavėjai, nurodytą kiekį teko aktyvuoti kibire šilto vandens ir supilti į sanitarinius mazgus, prieš išeinant į darbą.

Grįžus po darbų, jau tikėjausi rezultato, bet deja, pluta vis dar plaukiojo nuotekų rezervuaro paviršiuje. Kadangi darbai pradėjo atiminėti sekliui laiką, jis kelioms dienoms pamiršo apie turimą eksperimentą ir tik šeštadienį, kai gerai išsimiegojo prisiminė, kad reikia patikrinti. Nukėlus valymo įrenginių dangtį buvo pastebima, kad vyksta kažkoks keistas procesas, paviršiuje padaugėjo putų, bet pluta sumažėjo ar kaip čia pasakius, tapo mažesne. Veikia, pagalvojo seklys ir po savaitės panaudojo tokią pat rekomenduojamą dozę bakterijų. Ią ką, po mėnesio, nuotekų paviršiuje nebuvo matyti jokios plutos ar net putų. Tai reiškia, kad Bio Enzimai kanalizacijai ar kitaip tariant valymo įrenginiams, veikia. Kitą kartą pirksiu būtent šias, pagalvojo seklys ir ramiai nusliūkino užbaigti savo pradėtų darbų namų ūkyje.

Taigi, jei ieškote efektyvių ir biologinių priemonių valymo įrenginiams ir kanalizacijai, ieškokite Buksvarus.lt pardavėjų. Priemonę, bet kokiu atveju teks išbandyti, kad atrastumėte ir įtvirtintumėte savo nuomonę dėl Bio Enzimų kanaklizacijai poveikio valant ir Jūsų buitines nuotekas.

Buksvarus.lt brita filtru kasetes leidžia filtruoti vandenį iš krano, taip sumažinti kalcio bei magnio druskų kiekį vandenį. Virdulio kaitinimo elementai rečiau pasidengs kalkių nuosėdomis. Vandens filtrais filtruotas vanduo bus minkštesnis, nuostabaus skonio.

Efektyvu, natūralu ir su maksimalia aplinkos apsauga - Buksvarus.lt