Return to site

Langų skystis automobilio stiklų plovimui

Automobilių langų plovimo skystis

· Prekės

Vienam Lietuvos gyventojui yra priskaičiuojama apie 1,5 transporto priemonės. Sakysite, juokaujame, deja, bet statistikos departamentas, remiantis VĮ Regitra duomenimis yra paskaičiavęs. Todėl skaičiai gali šokiruoti. Deja, bet taip yra ir nesvarbu, kad automobilio neturi Jūsų šeima, giminaičiai ar draugai. Yra tokių, kurie disponuoja po 2 ar net 3 transporto priemones. Todėl jų priežiūra taip pat tampa kasdiene problema, ypač, kai vasarą, norima įsigyti efektyvią priemonę mašalų valymui - langų skysčio.

Langų skystis

Tie, kurie transporto priemones turi ne vienus metus žino, kad langų skystis yra skirstomas į keturias grupes:

  • Vasarinis langų skystis;
  • Žieminis langų skystis;
  • Pagamintas automobilių langų skystis;
  • Koncentruota automobilių langų plovimo priemonė;

Taip pat skaitykite:

Vasarinis langų skystis

Greičiausiai, kad visi, jau iš pavadinimo suprato, kad vasarinis skystis automobilių langų plovimui yra skirtas naudoti tik vasarą. Kadangi sudėtyje neturi papildomų medžiagų, kurios skysčiui neleidžia užšalti esant minusinei temperatūrai, tokia automobilių langų apiplovimo priemonė kainuoja mažiau, nei žieminė priemonė.

Automobilių langų skystis žiemai

Žiemai rekomenduojamos priemonės langų plovimui skiriasi nuo vasarinių. Esant žemai temperatūrai, tokios priemonės neužšąla, net ir purškiant ant automobilio stiklo. Veikianti automobilio langų plovimo sistema leidžia kelyje jausti saugiau ir automobilio langus nusivalyti tada kai būtina.

Pagamintas skystis automobilių langams

Greičiausiai žinote, kad populiariausia automobilių langų plovimo skysčio talpa yra 4 litrai. Talpų yra įvairių, bet itin populiari 4 litrų talpos. Sunku atsakyti į klausimą, kodėl vartotojai pasirinko būtent tokia talpą, bet, jeigu yra toks poreikis, gamintojai stengiasi jį patenkinti. Pagamintas langų skystis automobilių langams, jau yra paruoštas naudojimui. Įsigijus jį belieka tik supilti jį į automobilio langų skysčio bakelį ir galima pradėti naudoti iškart.

Koncentruotas automobilių langų skystis

Koncentruotos priemonės reikalauja papildomų veiksmų prieš tai, kai pradėsite naudoti. Koncentratą privalu skiesti vandeniu, gamintojo rekomenduojamu santykiu. Dažnas santykis būna 1:2. Todėl dažnai priemonę naudojantiems sutaupomas laikas ir poreikio dažnis, kai pasibaigus skysčiui, automobilio langų skysčio tenka važiuoti į parduotuvę.

Automobilių langų plovimo skystis

Atlikta Buksvarus.lt apklausa rodo, kad ne kaina įtakoja vartotojų apsisprendimą, skystį automobilio langų plovimui pirkti ar ne. Yra nereklamuojama mada, kai moterys perka rožinį langų skystį, o vyrai stengiasi išlaikyti žydros spalvos tradicijas. Bet kone pagrindinis kriterijus, pagal kyrį yra perkamos priemonės - automobilių langų plovimo skysčio kokybė. Žiemą yra svarbu, kad skystis neužšaltų ne tik automobilio purškimo sistemoje, bet ir, kad skysti neužšaltų užpurkštas ant automobilio stiklo. Vasarą yra kitoks vartotojų reikalavimas. Kadangi su šiluma suaktyvėja įvairūs vabzdžiai, mašalai ir kiti skrajūnai, keliaujant dažnai, ant ant stiklo atsiranda daug atsitrenkusių vabzdžių likučių. Juos nuvalyti tikimasi iškart, kai įjungiamas langų plovimo skysčio purškimas ant automobilio priekinio ar galinio lango. Deja, bet ne visi langų skysčiai yra efektyvūs. Nors jų pasirinkimas yra didžiulis, ne visų efektyvumas yra toks, kurio tikisi kiekvienas automobilio vairuotojas. Neretai, pigiau įsigytas skystas automobilių langams plauti skystis, panaudojus mašalų nuplovimui, tik dar labiau išterlioja langą. Tenka sustoti ir imtis individualių veiksmų jų šalinimui.

Buksvarus.lt siūlo įsigyti ir išbandyti itin efektyvią koncentruotą priemonę vasarai. Tai priemonė automobilių stiklų valymui, kuri pagaminta remiantis naujausiomis bei šiuolaikiškomis technologijomis. Priemonė yra koncentruota, todėl priemonės stiprumą galima sukurti pagal individualų poreikį. Lengvo vasariško skysčio langams pakanka iki 24 litrų. Jei keliaujama dažnai ir atsiranda tikimybė, kad ant langų lips daug vabzdžių ir juos norėsis efektyviai nuvalyti, tokiu atveju rekomenduojama pasigaminti stipresnio poveikio priemonę mažesniu skiedimo vandeniu santykiu. Priemonę galima naudoti tiek išoriškai, tiek veidrodžių bei langų valymui iš vidaus. Skystis nepalieka dryžių ir itin efektyviai šalina ant stiklų susikaupusius nešvarumus, riebalų dėmes, kurios neretai atsiranda vaikams liečiant juos. Be to, naujausios formulės dėka, po skysčio langams panaudojimo, automobilių langai rasoja mažiau, kitas stiklų valymas tampa lengvesnis. Ant Buksvarus.lt priemone valyto stiklo kaupiasi mažiau nešvarumų.

Automobilių langų plovimo skystis šiuolaikiškiems ir praktiškiems - Buksvarus.lt