Return to site

Dvokas kanalizacijoje. Naikinimas biologine priemone.

Kanalizacijos kvapo naikinimas - efektyvi biologinė priemonė

· Bio

Sutikite, kad daugelis savo buities aplinkoje jaučia begales kvapų. Kiekviena mūsų namų erdvė turi tam tikrą specifinį kvapą. Pavyzdžiui, užėjus į vonios kambarį, ten visada mus pasitinka malonūs muilo, šampūno ar nesenei naudoto prausiklio kvapas. Kitos erdvės, pavyzdžiui virtuvė, taip pat turi savo specifinį kvapą, nes joje, keliskart per dieną yra gaminamas maistas, todėl kvapai visada yra malonūs.

Kanalizacijos kvapo naikinimas

Taip pat skaitykite:

Yra ir daugiau erdvių, kurios turi savo specifinį kvapą, bet aukščiau išvardintos turi ir vieną junginį, kuris tas erdves vienija. Tai kanalizacijos sistema, kuri riša abi šias erdves. Kaskart plaunant indus, gaminant valgyti ar užbėgus į vonią nusiprausti, sugeneruojamos nuotekos patenka į kanalizacijos sistemą. Daugiabučių namų kanalizacijos sistema yra centralizuota, todėl nėra tokia sudėtinga kaip individualaus namo nuotekų sistema.

Į kanalizaciją, kartu su nuotekomis patekę teršalai sudaro tam tikrus junginius, kurie sukuria "blogų" bakterijų koloniją. Tokios bakterijos nėra matomos, bet nėra ir kenksmingos. Apie jų atsiradimą galime suprasti tik vienu būdu, atsiranda nemalonus kvapas. Tas nemalonus kvapas kanalizacijoje yra dujų pavidalu, todėl neprižiūrimoje ar mažai prižiūrimoje nuotekų sistemoje, atsiradęs dvokas pasiskirsto po visą kanalizaciją. Atsiradus sistemoje daugiau dujų, nemalonus kvapas pradeda "ieškoti" išėjimo iš kanalizacijos. Dažniausiai, buityje, nemalonūs kvapai prasiskverbia per vonios arba virtuvės sanitarinius mazgus, kriaukles. Pavyzdžiui vonioje, nemalonus kvapas gali prasiskverbti po vandens nupylimo. Taip nutinka todėl, kad vanduo, subėgdamas į kanalizacijos sistemą, iš jos stumia joje esantį orą, su juo išstumiamas ir esantis nemalonus kvapas. Todėl, neretai taip ir nutinka, kad gausus vandens kiekis išleidžiamas iš vonios, išstumia ir nosiai nemalonų dvoką iš kanalizacijos.

Kanalizacijos kvapo naikinimas biologine priemone yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Buksvarus.lt siūlo įsigyti efektyvią priemonę, kuri padės atsikratyti nemalonaus kvapo kanalizacijoje. Problemos kanalizacijoje - kvapo naikinimas Buksvarus.lt priemone nėra sudėtingas, jis yra paprastas.

Buksvarus.lt siūloma biologinė priemonė yra skirta "blogų" bakterijų naikinimui. Jų sudėtyje nėra cheminių elementų, todėl priemonė nekenkia nuotekų sistemai, nežaloja kanalizacijos vamzdyno ir nėra pavojinga individualių namų aplinkai, jei valytas vanduo yra išleidžiamas į gruntą. Siūlomos priemonės svoris yra 300 gramų ir priemonės kaina akcijos metu yra 15 eurų.

Bio priemonės kvapo naikinimui naudojimas

  • Kadangi 

spręsite dvoko kanalizacijoje atsiradimo problemą, rekomenduojama panaudoti visus 300 gramų;

  • Priemonė yra suaktyvinama šiltame, ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje, vandenyje;
  • Jei dvokas yra naikinamas daugiabučio namo kanalizacijoje, siūlomas vandens kiekis yra 1-2L;
  • Jei kanalizacijos kvapas naikinamas individualaus namo nuotekų sistemoje, pagal sistemos dydį pasirenkamas ir kiekis, nuo 5 iki 10 litrų. Didesnis kiekis yra naudojamas tam, kad bio priemonė pasiektų net ir tolimiausius kanalizacijos sistemos kampelius;
  • Supylus priemonę į šiltą vandenį, naudinga palaukti apie 5 minutes, kad jį ištirptų ir susiaktyvintų;
  • Vandenį su aktyvia priemone supilkite į dvoką skleidžiantį sanitarinį mazgą;
  • Biologinės priemonės panaudojimo procedūrą naudingiau atlikti prieš einant miegoti arba išvykstant į darbą.
  • Supylus preparatą į sanitarinį mazgą - kanalizaciją, papildomo vandens kiekio naudoti nereikia.
  • Jei dvoko problema nėra įsisenėjusi, nemalonus kvapas turėtų išnykti po priemonės panaudojimo, per 24 valandas. Jei problema yra įsisenėjusi, procedūrą rekomenduojama pakartoti.

Biologinė priemonė panaikins atsiradusį "blogų" bakterijų židinį kanalizacijoje, su jomis išnyks ir kvapas. Jei esate išbandę visas priemones kvapo naikinimui, nustokite ieškoti, pradėkite atrasti - Buksvarus.lt

Kanalizacijos kvapo naikinimas