Return to site

Kaip efektyviai pašalinti kamštį kanalizacijoje?

Priemonė, kuri kelių minučių bėgyje atkimš kriauklę, vonią, kanalizaciją

· Bio

Kanalizacija mūsų namuose tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtinga. Taip, alkūnė po kriaukle ar vonia it ilgas išraitytas vamzdynas. Visada, taip galvoja tie, kurie nėra susidūrę su tam tikra problema - kamščiais. Atsiradus kamščiams ir nepavykstant atkimšti kanalizacijos, vonios ar kriauklės virtuvėje, savininkai neretai supanikuoja. Čia paprastumo supratimas išnyksta, pradedama ieškoti efektyvių priemonių.

Taip pat skaitykite:

Kanalizacijoje atsiradus nemaloniam kvapui tikėtina, kad ne už ilgo pasirodys ir "šaknelės" - didesnės problemos - kamštis. Kai kanalizacijos sistema funkcionuoja, atrodytų, sklandžiai, nekreipiame dėmesio į sistemos, mums siunčiamus signalus - nemalonų kvapą. Tik pilnai užsikimšus kriauklei virtuvėje ar dušo kabinai, ar voniai mes imamės iniciatyvos. Tie, kurių namuose kamščiai yra dažnas "svečias", greičiausiai jau turi išbandę ir prisipirkę įvairiausių priemonių. Vienų sandėliuke guli dratas, kuriuo galima ne tik atkimšti kanalizaciją, bet ir ją prakiurdyti. Kiti turi taip vadinamą pompą, kurios veiksmingumas turėtų pasireikšti, kai pakeliant ir nuleidžiant pompos galvutę virš sanitarinio mazgo, sukurtas oro srautas turėtų prastumti apnašas kanalizacijoje ir taip pašalinti kamštį. Bet ne visada tokios priemonės yra veiksmingos ar saugios.

Jau minėjome, kad dratu galima pažeisti kanalizacijos sistemos sienelę, taip susikuriant sau dar daugiau problemų. Ne visi kamščiai pasiduoda mojavimams su pompa. Nepadedant mechaninėms priemonėms, dažnai tenka griebtis cheminių arba biologinių priemonių.

Bakterijos kanalizacijai

Biologinė priemonė yra bakterijos kanalizacijai Buksvarus.lt, kurias naudojant reguliariai, kanalizacijoje neatsiranda nemalonūs kvapai ir kamščiai susidaro kur kas rečiau. Taip, tenka pripažinti, kad naudoti biologines priemones yra ilgalaikis ir tęstinis procesas. Atsiradus kamščiui po kriaukle ar vonioje, bakterijų pagalba, pašalinti kamščius galima tik kelis kart jas panaudojus. Biologinės priemonės yra skirtos lėtam problemų sprendimui bet su maksimalia gamtos bei namų aplinkos apsauga.

Buksvarus.lt siūlo efektyvią cheminę priemonę - granules. Granulės smūginiam kamščių šalinimui yra efektyvios visuomet. Jei po kriaukle virtuvėje ar vonioje susidarė kamštis ir norima jį pašalinti greičiau, pramonei skirtos granulės ši klausimą išsprendžia per kelias minutes.

Cheminės granulės

Buityje, dažniausiai kemšasi vonia. Tai yra pagrindinė erdvė, kurioje kamščiai atsiranda ir atsiranda. Tokiam problemos atsiradimui įtakoja mūsų švarinimosi įpročiai. Atsinaujinantys ir nuslinkę plaukai, patekę į kanalizaciją gali sudaryti junginius su šampūnais, muilais, kitomis švaros priemonėmis. Plaukai, jei galima taip išsireikšti, yra kamščių pagrindas. Prie savęs traukdami įvairias medžiagas, plaukai pradeda kurti kamštį, kuris mažindamas nuotekų pralaidumą laukia daugiau teršalų nuotekose, kad galėtų galutinai užkimšti kanalizaciją: vonią arba kriauklę. Štai čia ir iškyla mums svarbus klausimas, kaip atkimšti kanalizaciją? Buksvarus.lt siūlo išeitį, nebrangiai kainuojančias kamščių "žudikes" - granules. Pastebėjus susidariusį kamštį, panaudojus Buksvarus.lt priemonę, vos per kelias minutes ištirpinsite bet kokį kamštį. Suprantama, kad kamščiai gali būti nauji, bet gali būti susidarę ir jau įsisenėję. Neseniai susidariusių kamščių, atsikratyti pavyks greičiau. Su įsisenėjusiomis problemomis teks padirbėti, granules panaudoti kelis kartus, jei po pirmo rezultatas pastebimas, bet dar pilnai neišsprendęs problemos, cheminę priemonę rekomenduojama panaudoti dar kartą. Granulės kamščių kanalizacijoje šalinimui ištirpdo bet kurios kilmės kamščius. Ar tai būtų maisto likučiai, riebalai ir celiuliozė, ar tai plaukai, kurių gumulas būna "surinkęs" ir prie savęs pritraukęs įvairias švaros priemones.

Granulės nėra žalingos vamzdynui ir valymo įrenginiams, jei toks klausimas iškilo. Granulių reakcija, kai yra tirpinamas kamštis vyksta apie 5-10 minučių. Po reakcijos, granulės tampa įprastu teršalu nuotekose, kurį nuotekų valymo įrenginiai išvalo be didelio vargo.

Taigi, jei kriauklėje, vonioje - kanalizacijoje atsirado kamštis, Buksvarus.lt granulės lengvai išspręs susidariusią problemą vamzdyne.