Return to site

Orapūtės biologiniams nuotekų valymo įrenginiams

Orapūtės valymo įrenginiams tarnauja biologinių procesų užtikrinimui

· Prekės,Bio

 Kiekvienas turintis individualų namą supranta, kad buitines nuotekas teks valyti pačiam arba esant galimybei teks prisijungti prie centralizuotos nuotekų kanalizacijos savo mieste ar rajone. Tačiau šis klausimas yra tik pagrindinis ir jei nėra galimybės prisijungti prie centralizuotos nuotekų tvarkymo sistemos teks patiems įsirengti valymo įrenginius. Tai padaryti gali tiek meistrai, o jei esate sumanus meistras ir savarankiškai mokate atlikti darbus valymo įrenginius galima montuotis ir patiems. Tik naudinga susirasti pilną informaciją, kokių detalių teks įsigyti prieš montuojant.

Orapūtės biologiniams nuotekų valymo įrenginiams

oraputes valymo irenginiams

Akivaizdu, kad valymo įrenginiai yra pagrindinis objektas į kurį privaloma atkreipti dėmesį. Tačiau nereikia papmiršti ir papildomų dalių, kurios taip pat prisidės prie įrenginių augančios kainos. Viena tokių yra oraputes valymo irenginiams SECOH, kurias rasite ir nesudėtingai įsigysite Buksvarus.lt. Šios orapūtės yra gamintojo iš Japonijos, todėl pasižymi itin dideliu patvarumu ir ilgaamžiu tarnavimu. Tačiau orapūtės valymo įrenginiams turi vienintelę detalę, kurią privaloma keisti kartą per 2-5 naudojimo metus - oraputes membranos Buksvarus.lt. Keitimo dažnis priklauso nuo orapūtės aprovimų. Naudojant valymo įrenginyje intensyviai membranas orapūtei teks keisti dažniau. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad oraputes membranos kainuoja apie 25-27 eurus, kartą penkmetyje, kaip pasakytų "apdžiūvęs iljyčius" nėra brangi priežiūra. 2 membranos orapūtei tarnauja oro padavimui į nuotekų valymo sistemą per difūzorių. Atsiranda burbuliavimas, kaip daugelis klientų išsireiškia. Burvuliavimo pagalva sukuriamas nuotekų cirkuliacimo ciklas valymo įrenginiuose, taip organinės ir kitos taršios medžiagos nuotekose išskaidomos iki mikro dalelių ir išvalomos greičiu.

Naudinga asidomėti:

Orapūčių valymo įrenginiams rūšys

Lietuvoje yra gan daug orapūčių rūšių, kurios yra skirtos ir naudojamos valymo įrenginiuose nuotekų valymui tiek buityje, tiek pramonėje. Tačiau pagrindinis jų skurtumas be gamintojų prekinių ženklų ir išvaizdos yra jų pajėgumas. Orapūtės valymo įrenginiams pajėgumas skirstomas oro padavimu per minutę. Todėl nesvarbu kokių raidžių rasite ant orapūtės šono ar vartotojo instrukcijoje SECOH JDK S: 60-80-100 ar 120, tai ir yra Jūsų dėmesį pritraukiantis objektas efektyvumui. 

  • Jei buityje nuotekas generuoja 4 asmenys, jiems pilnai pakaks SECOH JDK S 60 orapūtės;
  • Jei namuose gyvena daugiau nei 5-6 asmenys, į nuotekų valymo įrenginius rekomenduojama sumontuoti JDK S 80 orapūtę SECOH gamintojo;
  • Jei montuojamai nuotekų valymo įrenginiai kotedžui ar keli namai jungiasi į vieno įrenginio montavvimo procesą, jiems gali prireikti orapūtės SECOH JDK 100 ar net 120. Tai priklauso nuo bendro gyventojų skaičiaus. Galingesnės ir pajėgesnės orapūtės užtikrins efektyvesnį nuotekų valymo procesą, įrenginyje neatsiras problemos, tokios kaip nemalonūs kvapai, junginiai nuotekų talpyklos paviršiuje, pluta.

 Kaip matote, dar prieš pradedant statyti namus svarbu į išlaidų sąrašą įtraukti ne tik nuotekų valymo įrenginius, bet ir orapūtes. Kuo daugiau namuose gyvens asmenų, tuo galingesnės orapūtės reikės. Kadangi nuo galingumo kyla ir kaina, tai teks investuoti apie kelis šimtus eurų. Jei kyla klausimų dl orapūčių, visada galima susirasti ir kreiptis į Buksvarus.lt specialistus. Taip pišsirinksite geriausią orapūtę savo valymo įrenginiams. Tačiau jei pažymint pačią populiariausią Lietuvoje 4-5 asmenims, tai yra SEOCOH JDK-S-60. Ir suprantama, kad šių miniatiūrinių orapūčių pramonei nepakaktų, net jei užsisakytumėte galingiausių 10.