Return to site

Kanalizacijos kvapo naikinimas

Smirda, dvokia kanalizacija, ką daryt?

· Bio,Prekės

Kanalizacijos kvapo naikinimas tampa vis didesniu iššūkiu buityje ir pramonės objektuose. Daugiabučiuose ar individualios statybos namuose nemalonus dvokas yra "užauginamas", kai kenčiama iki paskutinio ištvermės lašo. Pramonėje yra kitaip, ten didelis darbų pajėgumas veda prie tam tikrų atliekų kanalizacijoje, kas sukuria nemalonų kvapą kone iškart.

Kanalizacijos kvapo naikinimas

Naudinga pradėti nuo to, kad panaikinti kvapą nėra kažkoks stebuklingas veiksmas. Tiesiog biologinės priemonės pagalba yra neutralizuojamas žuvusių bakterijų susikaupimo vieta, kurioje ir yra gaminamos dujos - smarvė. Paminėtą priemonę galima įsigyti apsilankius Buksvarus.lt puslapyje. Tai biologinė ir 100 procentų natūrali priemonė - bakterijos ir fermentai. Praktikoje ši priemonė yra naudojama organikos bei celiuliozės skaidymui, todėl pirmoje vietoje yra panaikinami dvoko atsiradimo židiniai.

Naudinga pasidomėti:

Priežastys kodėl dvokia

Naudinga prisiminti, kad kam skirta kanalizacija. Taip, teisingai, į ją subėga visos buityje ar pramonėje generuojamos nuotekos. Su jomis į kanalizaciją patenka ir taršios dalelės, kurios šaltame ar atvėsusiame vandenyje sudaro tam tikrus junginius, kurie limpa prie vamzdyno sienelių. Tai įvairios švaros priemonės: dantų pasta, prausikliai, pieneliai, muilai ir kitos priemonės. Kanalizacijoje jos itin išnaikina gerąsias bakterijas, todėl žuvusios ir pradeda skleisti nemalonę smarvę.

Kita kvapo kanalizacijoje priežastis yra išsausėjusi kanalizacijos sistema. Tai gali nutikti įsigijus naujus namus ir įsikėlus po namo pasyvios būsenos kurį tai laiką, kelis mėnesius ar metus. Sausoje kanalizacijoje visos gerosios bakterijos yra žuvusios, todėl nenuostabu, kad pradėjus leisti vandenį į sanitarinį vamzdį jis ima ir pradeda dvokti. Todėl aktualiu klausimu tampa kanalizacijos kvapo naikinimo priemonės.

Buksvarus.lt prekiauja valymo įrenginių priemonėmis nuotekų valymui, tačiau turi ir efektyvų biologinių bakterijų mišinį dvokui panaikinti. Priemonė yra suaktyvinama šiltame iki 40 laipsnių vandenyje ir palaukus yra supilstoma į esamus sanitarinius mazgus išskyrus tualetą. Visas šis veiksmas yra atliekamas prie einant miegoti arba išeinant į darbus. Kad bakterijos ir fermentai turėtų laiko sunaikinti smirdančius bakterijų židinius.

Individualiuose namuose nemalonus kvapas gali atsirasti ne tik kanalizacijos sistemoje, bet ir naudojamuose valymo įrenginiuose. Dažniausiai kvapas išeina pro alsuoklius valymo įrenginių sistemoje, todėl smirda visas kiemas. Tik neapsikentę kvapų namų savininkai pradeda ieškoti būdų kaip panaikinti kvapą. Kvapo atsiradimo gali būti kelios

  • Valymo įrenginiuose sulėtėjo natūralūs biologiniai procesai;
  • Valymo įrengimai nėra tokio pajėgumo kiek buityje yra generuojama nuotekų;
  • Nenaudojamos jokios įrenginių priežiūrai rekomenduojamos priemonės;
  • Naudojamos netinkamos priemonės.

Taigi, įsigiję Buksvarus biologinių bakterijų mišinį nemalonius kvapus panaikinsite per tas pačias 24 valandas arba palaukus dvokas išnyks per 48 valandas. Priešingu atveju naudinga kviesti meistrus ir išvalyti valymo įrenginius. Naudinga atminti, kad po valymo nepanaudojus bio priemonių į valymo įrenginius, taip pat gali atsirasti nemalonūs dariniai - pradės smirdėti kanalizacija.