Return to site

Žieminis automobilio stiklų ploviklis

Kiekvienas automobilio savininkas žino kas laukia atėjus žiemai, todėl ieško kokybiško ir neužšąlančio stiklų ploviklio

· Prekės

Keista, bet lietuviai tik atėjus žiemai ir paspaudus didesniam šaltukui supranta, kad buvo klaida vis dar naudoti vasarinį langų ploviklį. Jis užšala pačioje skysčio sistemoje ir bakelyje, todėl neretai toks užšalimas veda prie ploviklio padavimo sistemos gedimo.

Žieminis stiklų skystis

Praktiški ir savo automobilį nuolat prižiūrintys savininkai žiemai ruošiasi iš anksto. Renkasi iš daugelio ploviklių ir pasirenka patį tinkamiausią. Kaip jau minėjome, žieminis langų ploviklis kokybiškas yra tas, kuris naudojamas neužšąla nei apipurškus ant priekinio automobilio stiklo, nei plovimo sistemoje, vamzdeliuose ir pačiame bakelyje.

Naudinga pasidomėti:

Geros žinios ieškantiems geriausio langų skysčio savo automobiliui. Jį jau gali pasiūlyti Buksvarus.lt pardavėjai, kurių langų skystis ne tik, kad neužšąla, bet ir apsaugo automobilio skysčio sistemą nuo užšalimo ir svarbiausia, plastikines, gumines bei chromuotas detales. 

Kokį plovimo skystį siūlo Buksvarus.lt

Buksvarus.lt siūlo vasarinius ir žieminius langų plovimo skysčius automobiliui. Žieminis langų plovimo skystis automobiliui Buksvarus.lt yra suskirstytas į kelias temperatūrų kategorijas. Skystis, kuris gali būti tarpinis keičiantis lauko temperatūrai iš pliusinės į minusinę. Tai DAC žieminis langų skystis, kuris apsaugo automobilio dalis bei langų plovimo skysčio sistemą kai žiemą temperatūra svyruoja nuo nulio iki -10 laipsnių.

Kitas langų plovimo skystis automobiliui iš Buksvarus.lt yra DAC -20 laipsnių temperatūrai. Tai kone pats geriausias pasirinkimas išlaikant išlaidų ir skysčio efektyvumo balansą.

Nerimaujantiems, kad jų automobilio langų plovimo skysčio sistemą žiemą gali sušalti ir sugesti turi geriausią pasiūlymą iš Buksvarus.lt. Tai iki -25 laipsnių šalčio žiemą neužšalantis skystis. Kadangi tame skystyje yra dalis metanolio, skystis yra itin degus, todėl su juo naudinga elgtis atsargiai.

Jei atsiras abejojančių ar žiemai skirtas skystis automobilių stiklų plovimui yra tinkamas, Buksvarus.lt gali pasiūlyti ir DAC ploviklį, kuris kristalizuotis pradeda tik virš -25 laipsnių šalčio temperatūros.

Taigi, stiklų skysčių žiemai Buksvarus.lt tikrai gali pasiūlyti tinkamiausią kiekvienam individualiai. Todėl jei ieškote auto langų skysčio žiemai, atraskite Buksvarus.lt 

 

 

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly