Return to site

Mitai ir faktai apie valymo Įrenginius

Informacija tikintiems nuogirdomis

· Bio

Kad valymo įrenginiai yra vienas iš gaminių, kurie yra reikalingi siekiant švarios aplinkos, tai žino kiekvienas, tačiau tuo pat metu šie įrengimai neatsiejami ir nuo teisingų faktų, ir nuo mitų. Kas tiesa, o kas ne? Šiandien skubame patvirtinti faktus ir paneigti mitus.

Kiekvienoje maitinimo įstaigoje turi būti įdiegta smėlio gaudyklė.

Mitas. Jei turite maitinimo įstaigą, jums tikrai nebūtina įdiegti smėlio gaudyklė, vis dėlto, yra kitas įrenginys, kuris jūsų atveju būtinas, tai – riebalų gaudyklė.

Ar biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gali būti montuojami po važiuojamąją dalimi?

Naudinga pasidmėti:

Ir tiesa, ir mitas. Paprastai biologiniai nuotekų valymo įrenginiai nėra skirti montuoti po važiuojamąją dalimi, tačiau, esant poreikiui, tokį sumanymą galima išpildyti.

broken image

Biologinės bakterijos valymo įrenginiams – ar jas būtina naudoti?

Faktas. Ar biologinės bakterijos valymo įrenginiams yra tas gaminys, kurį būtina naudoti, būsite informuoti pirkimo metu. Faktas yra tai, kad naudojant bio bakterijas su natūraliais fermentais, yra išvengiama daug galimų atsirasti problemų sistemoje. Tai - nemalonus kvapas kanalizacijoje, sumažėjęs nuotekų pralaidumas vamzdyne, dažnai kemšasi kanalizacijos sistema ar pastebimi trukdžiai - susidarę kamščiai. Tad, naudojant biologines priemones, galima ne tik tokias problemas efektyviai pašalinti, bet ir išvengti jų, bakterijas ir natūralius fermentus naudojant profilaktikai.

Valymo įrenginiai buvo pradėti gaminti vos prieš kelerius metus

Mitas. Valymo įrenginiai pradėti gaminti prieš kelias dešimtis metų, todėl šiandien užtikrinama geriausia kokybė bei rezultatai.

Visi valymo įrenginiai yra to paties galingumo

Mitas. Valymo įrenginiai yra gaminami skirtingo galingumo, todėl galite pasirinkti labiausiai tinkantį.

Visi valymo įrenginiai vienodai efektyviai pašalina teršalus

Mitas. Valymo įrenginiai yra skirtingo efektyvumo, todėl reikėtų ypač atsakingai rinktis. Be to, tai yra vienas tų kriterijų, nuo kurio priklauso gaminio kaina – kuo efektyvumas didesnis, tuo kaina taip pat yra didesnė.

Renkantis tokio pobūdžio gaminį specialisto konsultacija yra tiesiog būtina

Tiesa. Šiandien valymo įrenginių pasirinkimas yra labai didelis, be to, tai – ilgalaikė investicija, todėl būtina rinktis atsakingai, tad profesionalo patarimai ir yra tai, ko reikia. Be to, būtent specialistas įvertins jūsų namų ūkio ar verslo poreikius ir pasiūlys tinkamiausią variantą iš daugybės.

Orapūtės tarnauja labai trumpai, vos keletą metų

Mitas. Iš tiesų, orapūtėms yra taikoma kelerių metų garantija, tačiau tarnavimo laikas – kur kas ilgesnis. Jis siekia apie 10 metų.

Būtina įdiegti perteklinio dumblo rezervuarus

Tiesa. Beje, jų gali prireikti ne visais atvejais, tai priklausys nuo įrenginio dydžio. Ar tokio rezervuaro reikės ir jūsų pasirinktam valymo įrenginiui, būsite informuoti apie tai iš anksto.

Tačiau tai – dar ne visi teisingi faktai arba mitai, kuriuos galima išgirsti kalbant apie valymo įrenginius. Dar daugiau svarbios informacijos – kitoje dalyje.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly