Return to site

Bio bakterijų rūšys ir kainos

Bakterijas kanalizacijai galima įsigyti pigiau - Buksvarus.lt

· Prekės,Bio

Dažnai, kai vartotojas perka tik kainą, kuri jam atrodo nedidelė, rezultato tenka laukti įsigijus net ir antrą kartą. Su tokia situacija yra susiduriame dėl paprastos priežasties, bakterijų veiksmingumą įtakoja ne kaina, bet efektyvus poveikis susidariusiai situacijai. Tad įsigijus bakterijas už nedidelę kainą, subėrus jas į kanalizaciją, rezultatų galima ir nesulaukti. Todėl prieš perkant yra labai svarbu susipažinti su bakterijų kanalizacijai rūšimis ir sužinoti konkrečią kainą prekei.

bakterijos kanalizacijai kaina

Biologinių bakterijų kanalizacijai rūšys

Perkantiems tik biologinių bakterijų kainą nereikėtų tikėtis priemonių efekto, kurio tikimasi. Gali būti, kad įsigiję prekę savo nuožiūra pigiau, nusipirkote Jums netinkančią. Tuo įsitikinti galima nesudėtingai, į kanalizaciją supilate bakterijas ir laukiate rezultato. Jei tokio nėra ar jis yra vos vos pastebimas reiškia, kad kanalizacijai skirtos priemonės nėra veiksmingos Jūsų atvejui. Tai veda prie papildomų išlaidų bandant išspręsti vieną ar kitą kanalizacijos sistemos priežiūros klausimą. Todėl susipažinti su Buksvarus.lt bakterijomis kanalizacijai rūšimis yra naudinga kiekvienam.

Taip pat skaitykite:

Bakterijų rūšys

Kanalizacijos sistemoms skirtos bakterijos yra kelių nes kiekviena situacija valant nuotekas gali būti vis kitokia. Todėl naudinga susipažinti su bakterijomis STARWAX, kurios yra natūralios, biologinės ir nekenksmingos gyvai aplinkai.

  • Biologinis aktyvatorius - skirtas naujai paleidžiamos kanalizacijos bei valymo įrenginių ilgalaikei priežiūrai. Pakuotėje yra 500 gramų bio bakterijų ir nepatogeninių fermentų, kurių naujai sistemai pakanka 6 mėnesiams. Bakterijų dozuoti kas mėnesį nereikia, visas kiekis yra supilamas į kanalizaciją ir nuskalaujamas vandeniu. Tokių bakterijų kaina yra apie 19,99 eurų. Vienam mėnesiui gaunasi apie 3 eurus ir 40 centų. Svarbu atminti, kad toks biologinis aktyvatorius nesprendžia susidariusių problemų. Todėl įsigijus priemonę pigiau, ji nebus veiksminga bandant pašalinti nemalonų dvoklą ar bandant ištirpinti paviršiuje susidariusią plutą.
  • Bakterijos maišeliuose - veiksmingesnės už bio aktyvatorių. Jų pagalba jau galima spręsti nerimtas problemas kanalizacijoje, tokias kaip dvokas, padažnėję kamščiai ar pluta paviršiuje. Tačiau šios bakterijos sprendžia nerimtas ir neįsisenėjusias bėdas. Jų pagalba galima panaikinti vos atsiradusį kvapą. Pakuotėje yra 450 gramų bakterijų, kurios supilstytos į 18 maišelių po 25 gramus. Tokios kanalizacijai skirtos priemonės kainuoja apie 14-16 eurų. Jų pakanka 4 mėnesiams naudojant aktyviai. 1 maišelio pakaks savaitei, todėl išvykstant į svečius, kelionę ar negeneruojant didelio nuotekų kiekio į kanalizaciją, bakterijų pakaks ir ilgiau. Vieno mėnesio kaina gaunasi apie 3 eurus ir 80 centų už 100 gramų. Tai ženkliai 

mažesnė kaina lyginant su prekybos centre siūlomais 29 gramais už 3,99.

  • Bakterijos perkrautiems valymo įrenginiams - kai kanalizacijoje yra generuojamas didesnis nuotekų kiekis su taršiomis medžiagomis. Naudinga suprasti ir sąvoką, kas yra perkrauti valymo įrenginiai. Neretai, naujus namus su vietine kanalizacija įsigiję savininkai nežino, kad jų valymo įrenginiai, septikas, kaupiamoji talpykla ar kanalizacijos šulinys/duobė nėra pajūs apdoroti naujų savininkų generuojamas nuotekas. Biologiniai procesai tokiu atveju sulėtėja, bakterijos nespėja atlikti skaidymo procesų, kanalizacijoje atsiranda nesmagios problemos. Nemalonus kanalizacijos kvapas, padažnėja kamščiai, paviršiuje susidaro pluta ar net užsikemša drenažiniai sluoksniai grunte. Tam, kad toks procesas būtų sureguliuotas ir problemos nekeltų galvos skausmo, geriausias pasirinkimas yra bakterijos perkrautiems įrenginiams. 

Jų kaina nėra didelė, kainuoja apie 19,99 eurų. Priemonė itin efektyviai susitvarko per dideliu teršalų kiekiu nuotekos ir kanalizacijoje, todėl efektyviai atstato sklandų nuotekų valymo biologinį procesą. Pakuotėje yra 500 gramų bakterijų ir jų pakanka 6 ir daugiau mėnesių. Terminas, kurį tarnaus bakterijos priklauso nuo generuojamų nuotekų ir teršalų jose kiekio. Vieno mėnesio sklandi kanalizacijos priežiūra bakterijomis Jums kainuos vos 3,40 eurų. Jei name gyvena 2-3 asmenys, bakterijų pakaks ir 8 ar net 10 mėnesių. Todėl priežiūros kaina gali sumažėti iki 2 eurų per mėnesį. Ar teko atrasti mažesnę kainą už itin efektyvias bakterijas?

  • Bakterijos susidariusių problemų sprendimui yra pasirenkamos tada, kai kanalizacijoje jau tvyro nesmagus dvokas, kanalizacija kemšasi itin dažnai ir biologiniai valymo procesai įrenginiuose yra sutrikę. Tokios situacijos atsiranda kai kanalizacija nėra tinkamai prižiūrima arba prižiūrima minėtomis priemonėmis, kurios nėra tinkamos. Neretai kanalizacijos darbas sutrinka ir apleidus ją, kai nekilnojamas turtas ruošiamas parduoti ir nenaudojamas kurį tai laiką, 6 ar daugiau mėnesių. Bakterijos STARWAX probleminiams nuotekų valymo įrenginiams yra skirtos būtent tokių problemų greitam sprendimui. Per 24 valandas yra panaikinamas nemalonus kvapas. Per kitas 8 dienas yra išskaidoma pluta paviršiuje ir dar 31 dieną bus atstatomas bei palaikomas biologinis valymo procesas. Po jo galima rinktis bakterijas maišeliuose arba priemonę perkrautiems valymo įrenginiams. Tai leis ateityje išvengti panašių problemų ir efektyviai bei pigiau prižiūrėti kanalizacijos darbą. Pakuotėje yra 600 gramai skirtingų rūšių bakterijų, kurios supakuotos į 3 spalvų maišelius po 200 gramų. Tokia problemų kanalizacijoje sprendimo pakuotė kainuoja apie 16-22 eurus. Ir galite įsivaizduoti, kad vos už tokią sumą Jūs atstatysite savo kanalizacijos darbą.

Jei kyla abejonių dėl pasirinktų biologinių bakterijų ir jų kainų, ieškokite Buksvarus.lt