Return to site

Bakterijos septikams - STARWAX

Biologinės bakterijos nuotekų valymo sistemos priežiūrai

· Prekės,Bio
bakterijos septikams

Žmonėms, vis dažniau pasirenkant gyvenimą atokiau nuo miesto, individualiuose namuose, atsiranda poreikis tą aplinką apsaugoti. Vieni namus įsigyja jau pastatytus, kiti bando realizuoti savo fantaziją ir patys stato svajonių namus. Ir greičiausiai nė vienas namas nėra įsivaizduojamas be septiko - valymo įrenginių, kurie yra atsakingi už buityje generuojamų nuotekų su teršalais valymo procesus. Todėl labai svarbu susipažinti su praktiška nuotekų valymo sistemos priežiūra, kad nekiltų nesklandumų ir ekologinių užteršimų.

Bakterijos septikams

Prie namų įrengus, sumontavus ir prie vidaus kanalizacijos sistemos prijungus septiko tanką galima sakyti, kad valymo procesas yra maksimalus. Tačiau, neretai nutinka taip, jog pastebima, kad su septiku kažkas yra ne taip. Iš kažkur atsiranda nemalonus kvapas. Nuotekų paviršiuje rezervuare susidaro pluta, kuri auga ir mažina nuotekų tūrį. Dėl šios priežasties, nuotekų valymo procesas sutrinka, nuotekos yra išvalomos ne taip sklandžiai, todėl valytas vanduo patamsėja dėl jame likusių mikroteršalų. Toks valytas vanduo, patekęs į gruntą, į jį suneša ir neišvalytus likučius, kurie pradeda kauptis. Procesas, kuris nėra matomas "plika" akimi kuria ir nemažą problemą. Su valytu vandeniu keliaujantys nešvarumai nusėda patekę į gruntą. Taip pradedamas grunto užkimšimo procesas, kuriam laiku neužkirtus kelio, sumažėja į gruntą sugeriamo vandens kiekis. Problemų vis daugėja. Būtent tokių problemų išvengimui ir yra rekomenduojamos naudoti bakterijos septikams STARWAX.

Taip pat skaitykite:

STARWAX priemonės

Mikroorganizmai arba kitaip vadinamos biologinės bakterijos STARWAX yra gaminamos Prancūzijoje ir yra kelių rūšių.

1. Biologinis aktyvatorius STARWAX, kurį sudaro 450 gramų mikroorganizmų. Tai patogi priemonė ne tik septikams, bet ir kanalizacijos šuliniams, duobėms bei lauko tualetams. Priemonė yra patogi naudojimui. Kadangi bakterijos yra supakuotos į maišelius po 25 gramus, jų pakuotėje yra 18 vienetai. Šio biologinio aktyvatoriaus STARWAX pakanka 4 mėnesiams, jei namuose gyvenama iki 4 asmenų.

2. Biologinis aktyvatorius STARWAX, kuris supakuotas po 500 gramų priemonės septikams, lauko tualetams, kanalizacijos šuliniams ar duobėms. Tai lengvas bakterijų ir natūralių fermentų mišinys, kuris skirtas ne tik naujų septikų ar valymo įrenginių paleidimui, bet ir mažai naudojamų sistemų priežiūrai. Juk gyvenimas pilnas netikėtumų. Įsigijote antrą ar trečią nekilnojamą turtą, užsukate pasisvečiuoti rečiau ir nuotekų sistemą norėtumėte rasti tokią, kokią palikote. Tam tikslui įgyvendinti yra rekomenduojamas biologinis aktyvatorius septikams ir visų tipų valymo įrenginiams.

3. Problemos septike - Bakterijos STARWAX, kurios skirtos būtent problemų septikuose, kanalizacijos šuliniuose ar duobėse šalinimui. Nemalonus kvapas, vis dažniau užsikemšanti nuotekų sistema ar drenažas, paviršiuje susidariusi pluta. Šie mikroorganizmai padeda atstatyti darbines funkcijas apleistuose valymo įrenginiuose. Kvapas panaikinamas per 24 valandas, po paros panaudojamos bakterijos funkcijų atstatymui ir per 30 dienų atsistato visas septiko darbas.

Taigi, jei įsigijote naujus namus ar pasistatėte juos naujus, nepriklausomai nuo sklandaus nuotekų sistemos darbo, bakterijos septikams STARWAX yra rekomenduojama priemonė. Jos pagalba užkirsite kelią daugelio problemų atsiradimui.

bakterijos probleminiams septikams