Return to site

Odą lepina ne tik prabangūs kremai. Rankų darbo muilas

Natūralus rankų darbo muilas - palaima odai

· Prekės

Ne paslaptis, kad kūno oda yra ne tik didžiausią plotą užimantis, ne tik daug svarbių funkcijų atliekantis, bet ir labai daug priežiūros reikalaujantis kūno organas. Taigi, akivaizdu, kad kūno oda turime ypač atsakingai rūpintis, ją lepinti ir puoselėti. Tačiau klaidinga manyti, kad šia tikslui tinka vien tik prabangūs kremai – nieko panašaus: jei norite džiaugtis puikia odos būkle, tokiu atveju turite prisiminti, kad egzistuoja ir daugybė nebrangių, tačiau labai naudingų priemonių. Kokios jos?

Jūsų pačių pasigaminti kūno šveitikliai

Ne paslaptis, kad viena svarbiausių puikiai atrodančios kūno odos paslapčių yra jos ląstelių atsikūrimas bei spindesys. Tačiau tam, kad būtų pasiekta šio efekto, teks naudoti kūno šveitiklius. Būtent tokio pobūdžio priemonės efektyviai pašalina senas odos ląstelės; nušveičia odą, tad paskatinami regeneraciniai odos procesai; ji atrodo kur kas gaiviau, jaunatviškiau, spindi. Tačiau ta, kad pasiektumėte šį efektą, jums visai nebūtina skubėti pirkti brangių kūno šveitiklių – puikų produktą galite pasigaminti tiesiog savo namuose, per keletą minučių. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik sumaišyti saują cukraus, rupios druskos ar kavos tirščių su pasirinktu aliejumi (ypač tinka migdolų, alyvuogių ar lazdyno riešutų) bei įlašinti keletą lašelių mėgstamo eterinio aliejaus.

Natūralus rankų darbo muilas

Pats metas įvardinti ir dar vieną priemonę, kuri puikiai tinka tiems, kurie nori puoselėti kūno odą, tačiau tuo pat metu siekia tai daryti neišleisdami daug pinigų. Tai – natūralus rankų darbo muilas. Reikia akcentuoti, kad tokio pobūdžio gaminiai yra puikus pasirinkimas norint ne tik užtikrinti odos švarą, bet ir ją puoselėti: drėkinti, maitinti, apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio, paskatinti atsinaujinimo procesas ir t.t.

Natūralūs aliejai

Pats metas pakalbėti apie dar vieną nebrangią, tačiau jūsų odai labai naudingą priemonę. Tai – natūralūs aliejai. Pastarieji yra įvairių rūšių: migdolų, vyšnių kauliukų, aviečių sėklų, persikų kauliukų, dygiųjų slyvų kauliukų, makadamijų, lazdynų ir t.t. Belieka tik pridurti, kad kiekvienas iš jų atlieka tam tikras funkcijas: pavyzdžiui, alyvuogių – drėkina ir maitina; vyšnių kauliukų – suteikia odai stangrumo bei spindesio ir t.t.), todėl puikiai tinka norintiems palepint savo odą. Svarbiausia užduotis – iš daugybės priemonių pasirinkti teisingai (tai padaryti bus lengviau, jei atsižvelgsite į aliejaus paskirtį).

Taigi, kaip matyti, pats metas atsikratyti plačiai paplitusios nuomonės, kad mūsų odą palepinti gali tik šimtus eurų kainuojantys kremai – kelis ar net keliolika kartų pigiau kainuojančios priemonės taip pat gali būti labai vertingos.

Atraskite - Buksvarus.lt

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly