Return to site

Ką daryti jei kanalizacijoje atsiranda nemalonus kvapas

Kanalizacijos kvapo naikinimas biologinėmis priemonėmis

· Prekės,Bio

Kuomet atsiranda kanalizacijos kvapas vonioje, tai gali reikšti, jog yra santechnikos problema, ar užsikimšę vamzdžiai. Paskirkite vieną dieną ir lengvai atsikratykite šio nemalonaus kvapo paprastomis namų sąlygomis - kanalizacijos kvapo naikinimas.

Klausimas: pastaruoju metu pastebėjau, kad mano vonios kambaryje atsirado stiprus kanalizacijos kvapas ir negaliu išsiaiškinti šaltinio. Ar turite kokių nors idėjų, kas gali sukelti šį kvapą ir kaip jo atsikratyti?

Atsakymas: kanalizacijos kvapas jūsų vonios kambaryje gali atsirasti dėl kelių skirtingų problemų, taigi jums reikės šiek tiek laiko, norint išsiaiškinti priežastį ir pašalinti šaltinį. Kai nustatysite, iš kur atsiranda kvapas, problema greičiausiai bus lengvai išspręsta.

Būtų protinga nedelsiant spręsti šią problema. Kai kuriais atvejais didelių kanalizacijos dujų įkvėpimas gali sukelti sveikatos problemų. Ilgalaikis kanalizacijos dujų poveikis gali sukelti pykinimą, galvos svaigimą ir apsinuodijimo vandenilio sulfidu atveju net mirtį. Ekstremalus dujų padidėjimas gali sukelti sprogimą.

Pirmiausia patikrinkite, ar nėra užsikimšimų.

Užsikimšo kriauklė. Tai dažna problema, kurią galima lengvai išspręsti, nes viskas, ko jums reikia, yra vamzdžių valymo skysčio, kurio galima įsigyti iš prekybos centrų ar namų apyvokos parduotuvės. Tiesiog supilkite valymo priemonę į nuotekų vamzdį, kuriame galimai yra užsikimšimas.

Atsargiai vadovaukitės ant pakuotės pateiktomis instrukcijomis ir įsitikinkite, kad palaukėte tiek laiko, koks yra parašytas ant pakuotes.

Jei kvapas išnyksta po vienos ar dviejų dienų, tada bėda išspręsta.

Jei problema išlieka, ieškokite nuotėkių jūsų kriauklėje.

Patikrinkite, ar ant grindų ar po U formos vamzdžiu (P-gaudyklė) nėra pribėgę vandens. Beto, patikrinkite, ar vamzdžiai nėra persisunkę drėgme, kadangi bet kokiu atveju, tai gali būti viena iš nemalonaus kvapo skleidimo priežasčių.

Paprastai nedidelis kiekis vandens kaupiasi P-gaudyklės viduje, net ir tada, kai ji nenaudojama. Bet jei vanduo, esantis P-gaudyklėje, išgaruoja, tuomet dujos gali lengvai pasklisti po vonios kambarį.

Skambinkite santechnikui.

Jei jūsų kanalizacija yra švari ir jūsų P-gaudyklė nereikalauja remonto, tikriausiai turėsite samdyti santechniką. Gali būti, kad yra pažeistas vaško žiedas, kur tualetas susijungia su grindimi - tai galite pastebėti pažiūrėję, kiek vandens išlieka klozete tarp vandens nuleidimų.

Kita vertus, kaltininkai gali būti užsikimšę arba netinkamai sumontuoti ventiliacijos vamzdžiai. Jei tai susiję su ventiliacijos vamzdžiais, kvapo šaltinio nustatymas ir problemos šalinimas yra darbas, kurį geriausia palikti profesionalui.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly